STÜDYO DÜNYA Kurumsal

KURUMSAL STÜDYO DÜNYA

Fotoğrafların henüz digital sahnede yer almadığı dönemlerde evet evet, dile kolay tam tamına bundan 42 yıl önce ekmek parası kazanmak amacıyla Nevşehir ilindeki Şahin Kaya isimli şahsa ait fotoğraf dükkanında işe giren 16 yaşındaki genç delikanlı Hamdi Bulmuş, fotoğraf mesleğinin sadece para kazanmak için bir amaç olmadığını fotoğrafın gerçek bir sanat olduğunu ve fotoğrafın hergün yeni biryeri keşfedilecek dünya gibi görerek Foto Dünya ismini verdiği dükkanını açmış ancak yakalandığı hastalığı nedeniyle 1986 yılın yılında hayata gözlerini yummuştur.

Yaklaşık yarım asırlık fotoğrafçılıktan bahsediyoruz. Dile kolay gelse de fotoğrafçılık işte o zaman sanat olarak icra edilmekteydi.Şimdiki gibi bilgisayarı olan her şahsın yüklediği photosop programı ile fotoğraf üzerinde oynama yapılmıyor.Rötüşlar karanlık odalarda yapılmaktaydı.

Hamdi Bulmuş’un oğlu babasından kalan mesleğin devam ettirmek amacıyla Foto Dünya’nın kapısına kilit vurmasını engellemiş, güncellenen teknolojiye ayak uydurarak Foto Dünyayı bu günlere getirmiştir.

Foto Dünya , Dış Mekan Çekimleri, Düğün ve Nişan Fotoğrafları, Sünnet Fotoğrafları, Stüdyo ve Katalog Çekimleri Konusunda en son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermektedir.

stüdyodünya

STÜDYO DÜNYA REFERANSLAR

Pozlarını profesyonellere emanet edenler.

Kapadokya Düğün Fotoğrafçısı
Kapat Yakınlaştır